Tajwan zaprasza firmy

opublikowano: 12-11-2013, 00:00

Przedsiębiorcy znad Wisły mogą znaleźć kontrahentów podczas jednych z największych na świecie targów elementów złącznych.

Taiwan Trade Center Warsaw (TTCW) zaprasza polskich przedsiębiorców do udziału w Taiwan International Fastener Show 2014 — międzynarodowych targach elementów złącznych.

Wydarzenie odbędzie się 14-15 kwietnia. Pod względem wielkości to trzecia impreza tej branży na świecie (na targach planowanych jest 820 stoisk dla wystawców). Warto dodać, że Tajwan zajmuje drugie miejsce na świecie wśród producentów i eksporterów tego typu produktów. Targi są przeznaczone dla firm, które zajmują się takim asortymentem, jak nakrętki, śruby, wkręty, maszyny czy narzędzia do produkcji elementów złącznych.

Nie powinno też zabraknąć przedsiębiorców, którzy mają w swoim asortymencie przyrządy pomiarowe, łańcuchy i łożyska. Firmy zdecydowane na wyjazd mogą zarejestrować się w TTCW i otrzymać darmowe wejściówki. W zależności od wielkości rocznej sprzedaży i dostępności miejsc mogą również wnioskować o przyznanie dofinansowania w postaci zwrotu kosztu biletu lub pobytu w hotelu (liczba miejsc ograniczona, decyzje podejmuje centrala na Tajwanie). Oficjalna strona tajwańskich targów: www.fastenertaiwan.com.tw. [SACH]

WIĘCEJ INFORMACJI

Taiwan Trade Center Warsaw Warszawa, ul. Domaniewska 39 Budynek Nefryt tel.: +22 288-82-00 http://warsaw.taiwantrade.com.tw.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwester Sacharczuk

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu