Tajwan zaprasza producentów śrub

MAG
opublikowano: 10-03-2014, 00:00

Zbliżają się ciekawe targi dla firm z branży elementów złącznych oraz maszyn do obróbki drzewa.

— Zapraszamy do kontaktu firmy, które zamierzają odwiedzić te targi. Udzielamy informacji i dokonujemy rejestracji, dzięki czemu gość otrzyma darmowe materiały promocyjne i wejściówkę na targi. Dla firm, które nie będą mogły wyjechać, proponujemy bezpłatne wideokonferencje — zachęca Paweł Kotański z Taiwan Trade Center Warsaw, rządowej organizacji wspierającej wymianę handlową z Tajwanem. 14 i 15 kwietnia w Centrum Wystawienniczym w Kaohsiung odbędą się targi elementów złącznych Fastener Tajwan 2014, trzecie co do wielkości targi w tej branży na świecie. Tajwan jest drugim na świecie producentem i eksporterem takich elementów. Na targach będzie 350 wystawców i 820 stoisk z nakrętkami, śrubami, wkrętami, maszynami i narzędziami do produkcji elementów złącznych oraz przyrządami pomiarowymi. Od 8 do 11 maja w Tajpej odbędą się natomiast targi maszyn do obróbki drewna oraz materiałów eksploatacyjnych Interwood Taipei 2014. Będą się tu wystawiać producenci maszyn dla leśnictwa, do obróbki pierwotnej i wtórnej, wyposażenia do obróbki powierzchni, maszyn do montażu i pakowania, materiałów do magazynowania, urządzeń do obróbki specjalnej i specjalnych produktów, przenośnych maszyn i narzędzi ręcznych, narzędzi tnących i pomocniczych, sprzętu do wykorzystania odpadków drzewnych, drewna, kompozytów i materiałów, maszyn do produkcji mebli (obróbka tworzyw sztucznych, gumy i metalu).

Kontakt: Paweł Kotański; pawel.kotanski@ttcw. it.pl, tel.: (48-22) 288-82-00/01; http://warsaw. taiwantrade.com.tw/

Zdrowy Biznes
Bądź na bieżąco z informacjami dotyczącymi wpływu pandemii koronawirusa na biznes oraz programów pomocowych
ZAPISZ MNIE
×
Zdrowy Biznes
autor: Katarzyna Latek
Wysyłany nieregularnie
Katarzyna Latek
Bądź na bieżąco z informacjami dotyczącymi wpływu pandemii koronawirusa na biznes oraz programów pomocowych
ZAPISZ MNIE
Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa. Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa. Nasz telefon kontaktowy to: +48 22 333 99 99. Nasz adres e-mail to: rodo@bonnier.pl. W naszej spółce mamy powołanego Inspektora Ochrony Danych, adres korespondencyjny: ul. Ludwika Narbutta 22 lok. 23, 02-541 Warszawa, e-mail: iod@bonnier.pl. Będziemy przetwarzać Pani/a dane osobowe by wysyłać do Pani/a nasze newslettery. Podstawą prawną przetwarzania będzie wyrażona przez Panią/Pana zgoda oraz nasz „prawnie uzasadniony interes”, który mamy w tym by przedstawiać Pani/u, jako naszemu klientowi, inne nasze oferty. Jeśli to będzie konieczne byśmy mogli wykonywać nasze usługi, Pani/a dane osobowe będą mogły być przekazywane następującym grupom osób: 1) naszym pracownikom lub współpracownikom na podstawie odrębnego upoważnienia, 2) podmiotom, którym zlecimy wykonywanie czynności przetwarzania danych, 3) innym odbiorcom np. kurierom, spółkom z naszej grupy kapitałowej, urzędom skarbowym. Pani/a dane osobowe będą przetwarzane do czasu wycofania wyrażonej zgody. Ma Pani/Pan prawo do: 1) żądania dostępu do treści danych osobowych, 2) ich sprostowania, 3) usunięcia, 4) ograniczenia przetwarzania, 5) przenoszenia danych, 6) wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz 7) cofnięcia zgody (w przypadku jej wcześniejszego wyrażenia) w dowolnym momencie, a także 8) wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Podanie danych osobowych warunkuje zapisanie się na newsletter. Jest dobrowolne, ale ich niepodanie wykluczy możliwość świadczenia usługi. Pani/Pana dane osobowe mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie się odbywało przy wykorzystaniu adekwatnych, statystycznych procedur. Celem takiego przetwarzania będzie wyłącznie optymalizacja kierowanej do Pani/Pana oferty naszych produktów lub usług.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MAG

Polecane