Tańsza linia kredytowa

opublikowano: 06-06-2017, 22:00

Toyota Bank rusza z promocją dla małych i średnich przedsiębiorców.

W jej ramach wszyscy nowi klienci, którzy otworzą rachunek firmowy, mogą uzyskać promocyjne oprocentowanie linii kredytowej dla swojej firmy. Muszą tylko przedstawić ofertę limitu kredytowego, z którego korzystali w innym banku. Wtedy Toyota Bank zaproponuje im oprocentowanie o 2 pkt. proc. niższe niż u konkurencji, ale do poziomu Wibor 1M+ marża.

Bank zapewnia, że linia kredytowa jest do dyspozycji w każdej chwili, ale jeśli klient z niej nie skorzysta, nie poniesie żadnych opłat za niewykorzystaną część kredytu. Każdy wpływ pieniędzy spowoduje spłatę limitu, przywracając tym samym jego wysokość. Ponadto bank proponuje aktywnym klientom firmowym konto firmowe za 0 zł.

Warunkiem jest utrzymywanie na rachunku średniego miesięcznego salda w wysokości minimum 25 tys. zł. W ramach konta można też korzystać z depozytów overnight, różnego rodzaju lokat oraz 1 tys. bezpłatnych przelewów w miesiącu.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwia Wedziuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu