Tchibo sprzedaje domy na kółkach

Katarzyna Łasica
opublikowano: 15-05-2018, 15:35
aktualizacja: 15-05-2018, 15:36

Producent kawy Tchibo chce skorzystać na nowej modzie na małe, mobilne domy wprowadzając do swojej oferty modele już za 39 999 EUR.

To, że Tchibo sprzedaje nie tylko kawę nie jest żadna tajemnicą. W internetowej ofercie Tchibo oprócz standardowej oferty wyposażenia domu, odzieży czy mini AGD pojawiły się jednak domy.

Nie chodzi jednak o standardowe nieruchomości, tylko domy na kółkach. Hamburska firma proponuje trzy modele mini domów w przedziale cenowym od 39 999 EUR do 59 999 EUR. W każdym znajduje się łazienka z prysznicem, kuchnia i łóżko, a wszystko na powierzchni od 10 do nieco ponad 20 metrów kwadratowych.

Nową gamą produktów Tchibo wpisuje się w modę „mniej znaczy więcej”, która przywędrowała do Europy z USA, gdzie mini domy stały się odpowiedzią na rosnące w dużych miastach ceny nieruchomości i związane z nimi problemy mieszkaniowe.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Katarzyna Łasica

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Po godzinach / Tchibo sprzedaje domy na kółkach