Czytasz dzięki

TDJ wyłożyło 15 mln zł… Tylko zyskało

opublikowano: 23-01-2019, 13:29

Polsko-izraelski fundusz TDJ Pitango Ventures zainwestował w aplikację pozwalającą na sprzedaż spersonalizowanych mebli – startupowy projekt Tylko.

O koncepcie Tylko pisaliśmy już 2015 r., wówczas podpinając materiał pod kategorię „Pomysł na biznes”. Koncept w międzyczasie się intensywnie rozwijał, a jego losom z zainteresowaniem przyglądali się inwestorzy. Dziś firma ogłosiła podpisanie umowy inwestycyjnej z jednym z nich. W Tylko 15 mln zł zainwestował TDJ Pitango Ventures, czyli fundusz venture capital z grupy TDJ, założony wspólnie z izraelskim Pitango Venture Capital.  

Projektanci ze spółki Tylko sprzedają intuicyjne narzędzia do projektowania własnych mebli. Teraz zyskali dodatkowe finansowanie.
Zobacz więcej

Projektanci ze spółki Tylko sprzedają intuicyjne narzędzia do projektowania własnych mebli. Teraz zyskali dodatkowe finansowanie. ARC

Start-up zapowiada rozwój produktu i ekspansję zagraniczną. 

- Tylko niesie przełom na rynku, wartym obecnie już 330 mld USD rocznie. Spółka była na naszym inwestycyjnym radarze od dłuższego czasu. Tylko to unikalny produkt z wyjątkowym procesem sprzedaży, dostawy oraz niepowtarzalnym designem. Wkrótce ma szansę stać się jedną z czołowych marek e-commerce w swoim segmencie na świecie – podaje w komunikacie Wojciech Fedorowicz, partner zarządzający TDJ Pitango Ventures.

Dotychczas z mobilnego rozwiązania Tylko skorzystało 15 tys. użytkowników. 

bc64433c-8c2e-11e9-bc42-526af7764f64
Puls Innowacji
Najważniejsze informacje o rozwoju i finansowaniu nowych technologii. Ciekawostki ze świata gigantów, start-upów i funduszy VC
ZAPISZ MNIE
Puls Innowacji
autor: Anna Bełcik
Wysyłany raz w tygodniu
Anna Bełcik
Najważniejsze informacje o rozwoju i finansowaniu nowych technologii. Ciekawostki ze świata gigantów, start-upów i funduszy VC
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Anna Bełcik

Polecane