Technopark zaprasza projektantów na warsztaty

Marta Bellon
21-03-2013, 00:00

Kielce i Kraków — w tych dwóch miastach eksperci podpowiedzą początkującym projektantom, jak odpowiedzieć na potrzeby klienta.

Kielecki Park Technologiczny szykuje warsztaty dla młodych projektantów. Pierwsze, dwudniowe spotkanie pod hasłem „Design w praktyce — od produktu do wdrożenia” odbędzie się w dniach 9-10 kwietnia w kieleckim technoparku, a kolejne: 25-26 kwietnia w Krakowie w siedzibie Akademii Sztuk Pięknych.

Poprowadzą je specjaliści i projektanci z Concordii Design w Poznaniu — przedstawią najważniejsze założenia metodologii design thinking, czyli myślenia projektowego, umożliwiającego szybkie rozpoznawanie potrzeb użytkowników i klientów. Podpowiedzą również ,jak zaprojektować, wykonać i wdrożyć nowy produkt na rynek.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Wypełnione fiszki zgłoszeniowe należy nadsyłać w formie elektronicznej do 3 kwietnia (w przypadku zgłoszeniana warsztaty w Kielcach) oraz do 10 kwietnia (na warsztaty w Krakowie).

WIĘCEJ INFORMACJI

Magdalena Jamrożek e-mail: magdalena.jamrozek@technopark.kielce.pl tel.: 41 278 72 00 wew. 1020.

Program warsztatów i formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronie www.technopark.kielce.pl/pl/projekty/ designnowy_wymiar_komercjalizacji_wiedzy.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marta Bellon

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Technopark zaprasza projektantów na warsztaty