TEDx zawita do Gdyni

  • Marta Bellon
opublikowano: 27-10-2014, 00:00

24.10 - tego dnia o północy mija termin rejestracji na konferencję TEDxGdynia.

6 listopada w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym Gdynia odbędzie się TEDxGdynia — konferencja będzie kolejną z odsłon idei TED, czyli wydarzeń łączących ludzi szukających inspiracji i tych, którzy są inspiracją dla innych. Konferencje TEDx przewidują łącznie siedem maksymalnie osiemnastominutowych prezentacji. Prelegenci nie otrzymują wynagrodzenia, jest nim możliwość przedstawienia swoich pomysłów i wymiany poglądów w gronie aktywnych, twórczych osób.

Hasłem tegorocznej edycji TEDxGdynia jest „Dziś. Jutro. Miasto”. Na spotkaniu będzie mowa o tzw. tkance miejskiej — kształtujących ją mechanizmach i procesach. Prelegenci i uczestnicy spotkania będą debatować nad kondycją i przemianami współczesnego i przyszłego miasta. Wśród nich znajdą się m.in.: Magdalena Małachowska, doradca biznesowy, wykładowca, współtwórca inicjatywy Service Design Polska, w ramach której dzieli się wiedzą z zakresu projektowania usług (service design) i zasad myślenia projektowego (design thinking), oraz Jacek Kotarbiński, konsultant, trener i coach zajmujący się wsparciem zespołów marketingu i sprzedaży w procesach budowania wartości przedsiębiorstw, racjonalizacji zarządzania markami, optymalizacją procesów poprawy rentowności i innowacjami.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marta Bellon

Polecane