Czytasz dzięki

Telewizja CNN nadaje po... czesku

Czechy mają nową telewizję informacyjną, która będzie nadawała nie tylko własne programy, ale skorzysta także z zasobów słynnej amerykańskiej stacji.

Stacja CNN Prima News skompletowała zespół blisko 100 dziennikarzy i stworzyła studio w centrum Pragi. Chwali się, że jest ono największe i najnowocześniejsze w Europie Środkowej. Stacja nadaje na terenie całego kraju przez sieć naziemnej i płatnej telewizji cyfrowej. W ramówce oprócz materiałów przygotowywanych przez Czechów znalazły się także takie hity CNN, jak „Quest Means Business” czy „Amanpour”.

— Na podstawie umowy licencyjnej ściśle współpracowaliśmy z Prima Group, aby zadbać o odpowiednią infrastrukturę, zapewnić szkolenia czy służyć radą w różnych kwestiach związanych z uruchomieniem stacji. Z przyjemnością obserwujemy debiut nowego, lokalnego kanału w Czechach wydawanego pod marką CNN — powiedział Kostas Oikonomou, wiceprezes CNN International Commercial.

1646e18c-8c31-11e9-bc42-526af7764f64
Puls Biznesu po godzinach
Newsletter, który pozwoli odpocząć od codziennych newsów. Sylwetki ludzi biznesu, trendy, reportaże i podcasty
ZAPISZ MNIE
Puls Biznesu po godzinach
autor: Marcin Goralewski
Wysyłany raz w tygodniu
Marcin Goralewski
Newsletter, który pozwoli odpocząć od codziennych newsów. Sylwetki ludzi biznesu, trendy, reportaże i podcasty
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Łukasz Ostruszka

Polecane