Test na żywym organizmi

opublikowano: 02-04-2019, 22:00

Akcelerator dla start-upów naukowo-technologicznych MIT Enterprise Forum CEE uruchomił nabór do jesiennej edycji swojego programu wsparcia dla młodych przedsiębiorstw.

Aplikować mogą firmy z Polski i innych krajów Europy Środkowo-Wschodniej.Rekrutacja zakończy się 30 czerwca. Wybranych 25 start-upów zostanie zakwalifikowanych do trzymiesięcznego programu akceleracji. Poza wsparciem w rozwoju projektów przedsiębiorcy otrzymają także do 200 tys. zł dofinansowania. Dostaną również szansę na współpracę z rodzimymi i międzynarodowymi przedsiębiorstwami. Programowi partnerują Adamed, PZU i Nationale-Nederlanden. Akcelerator jest współfinansowanyprzez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach inicjatywy ScaleUp. Za jego organizację odpowiada Fundacja Przedsiębiorczości Technologicznej. Kolejna edycja akceleratora wystartuje w listopadzie.

bc64433c-8c2e-11e9-bc42-526af7764f64
Puls Innowacji
Najważniejsze informacje o rozwoju i finansowaniu nowych technologii. Ciekawostki ze świata gigantów, start-upów i funduszy VC
ZAPISZ MNIE
Puls Innowacji
autor: Anna Bełcik
Wysyłany raz w tygodniu
Anna Bełcik
Najważniejsze informacje o rozwoju i finansowaniu nowych technologii. Ciekawostki ze świata gigantów, start-upów i funduszy VC
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Anna Bełcik

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu