"Tiger" zamknął Tigera

Karol Jedliński
10-12-2010, 07:51

Lider energetyków w Polsce traci rezon. Magazyny z napojem zabezpieczył komornik. Idzie o grube miliony.

Czarny to nie kolor, czarny to siła — tak promuje się napój eneregetyzujący Tiger Black Energy Drink należący do firmy FoodCare. Tyle że już niedługo reklamowanego za miliony złotych napoju nie zobaczymy na sklepowych półkach. Wczoraj gruchnęła wiadomość, że do FoodCare wkroczył komornik. Siłę pokazał drugi z tygrysów. To Dariusz "Tiger" Michalczewski, który od miesięcy toczy spór z producentem najpopularniejszego energetyka w Polsce.

Dariusz Michalczewski. Fot. MW
Zobacz więcej

Dariusz Michalczewski. Fot. MW

— Komornik z Wadowic szybko i sprawnie opieczętował wszystkie produkty z marką Tiger w zakładzie w Zabierzowie. Wartość zabezpieczonego towaru to przynajmniej kilkanaście milionów złotych — mówi "PB" jeden z pracowników FoodCare.

Zajęcie Tigera to kolejny etap batalii sądowej o prawo do marki Tiger między Dariuszem "Tigerem" Michalczewskim a producentem napoju, którego właścicielem jest Wiesław Włodarski.

— Poradzimy sobie z komedią, jaką funduje nam pan Michalczewski. Wpakowałem w tę markę 300 mln zł i jej nie oddam — zapewnia Wiesław Włodarski.

Więcej w piątkowym Pulsie Biznesu.

 

Szukasz zamówień?

W serwisie kontrakty.pb.pl
znajdziesz wyszukiwarkę:
przetargów dużych >>>>>>>>
i małych>>>>>>>

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Karol Jedliński

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / "Tiger" zamknął Tigera