TMS Brokers ruszył z kantorem internetowym

opublikowano: 18-06-2019, 22:00

Broker foreksowy uruchomił usługę TMS Kantor — internetowy kantor przeznaczony przede wszystkim dla biznesu.

— Mając na uwadze sygnały dochodzące z rynku i bezpośrednio od naszych klientów, postanowiliśmy stworzyć rozwiązanie, które maksymalnie upraszcza procesy wymiany walut. Dodatkowo otwiera możliwości nawiązania współpracy także na płaszczyźnie zarządzania ryzykiem finansowym w przedsiębiorstwie. To właśnie głównie dla firm stworzyliśmy darmową, intuicyjną i prostą w obsłudze internetową platformę — mówi Tomasz Stosio, dyrektor departamentu klienta korporacyjnego w TMS Brokers.

Każda osoba fizyczna bądź firma, która dołączy do platformy online, może liczyć na wsparcie dedykowanego opiekuna, niezależnie od wymienianych wolumenów. Kantor TMS oferuje możliwość realizacji transakcji kupna i sprzedaży waluty w trzech możliwych datach rozliczenia: dziś (D+0), jutro (D+1), bądź pojutrze (D+2). Umożliwia to zarezerwowanie kursu walutowego dziś, a rozliczenia transakcji w ciągu następnych dwóch dni roboczych. Klient może skorzystać także ze zlecenia oczekującego, określając kurs wymiany waluty w przyszłości.

— W niedługim czasie udostępnimy także naszym klientom usługę płatniczą oraz narzędzia do monitorowania i eliminacji ryzyka finansowego w firmie. W rezultacie otrzymają oni kompleksowe rozwiązanie do zarządzania ryzykiem finansowym, wymiany walut i płatności zagranicznych — podkreśla Tomasz Stosio.

c3b39424-8c30-11e9-bc42-526af7764f64
Opowieści z arkusza zleceń
Newsletter autorski Kamila Kosińskiego
ZAPISZ MNIE
Opowieści z arkusza zleceń
autor: Kamil Kosiński
Wysyłany raz w miesiącu
Kamil Kosiński
Newsletter z autorskim podsumowaniem najciekawszych informacji z warszawskiej giełdy.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Zatoński

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu