To już koniec Dużego Lotka

DI
opublikowano: 08-10-2009, 15:29

Już od jutra Duży Lotek zmieni się w Lotto! Mimo że gra będzie miała te same proste zasady co jej poprzednik, to jednak daje możliwość o wiele wyższych wygranych - informuje Totalizator Sportowy.

Komunikat prasowy:

W czym gra Lotto jest lepsza od Dużego Lotka? Najważniejsze jest to, że Lotto oferuje więcej korzyści graczom. Jedną z nich jest zwiększenie gwarantowanej puli na "szóstki" do minimum 2 000 000 złotych! W naszej opinii najbardziej atrakcyjne dla graczy będą kumulacje, które w Lotto mogą sięgnąć nawet 50 000 000 złotych. Zwiększy się również kwota przeznaczona na wygrane pierwszego stopnia, czyli te "szóstkowe". W Lotto zostanie przekazane aż 44 procent puli na te właśnie wygrane (w Dużym Lotku było to 36 procent). Co ciekawe, wzrośnie również pula na "piątki", "czwórki" i "trójki". Jedna "piątka" będzie wypłacana w kwocie ok. 5 300 złotych; z kolei za "czwórkę" będzie można otrzymać ok. 240 zł, a za "trójkę" - 20 zł.

Cena jednego zakładu Lotto zmieni się w porównaniu z Dużym Lotkiem z 2 na 3 zł. Dzięki temu pula na "szóstkę" w nowej grze jest gwarantowana, wzrośnie dwukrotnie i wyniesie minimum 2 000 000 zł.

Stałych graczy zapewniamy, że zakłady na wiele losowań zawarte w Dużym Lotku pozostają ważne również po wprowadzeniu Lotto. Oznacza to, że wygrane z tych zakładów od 10 października będą wypłacane według nowych stawek i w oparciu o nowy regulamin gry Lotto, a więc wyższe. W przypadku wystąpienia kumulacji 8 października, pula na wygrane przejdzie na kolejne losowanie, tyle że już Lotto.

Przypominamy, że wraz z wprowadzeniem Lotto, Express Lotek zmieni się w grę Mini Lotto. Zarówno zasady gry jak i cena zakładu pozostaną bez zmian.

Regulaminy gier są dostępne na stronie www.lotto.pl .

Przy okazji informujemy, że w środę padła rekordowa wygrana w Twoim Szczęśliwym Numerku. 5 689 983,80 zł trafi do gracza, który zagrał w punkcie przy ul. Freta w Warszawie. Wczorajsza wygrana jest największą w historii gry.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane