To musisz wiedzieć przed sesją na GPW

Najważniejsze informacje dla inwestorów giełdowych.

KGHM. Zarząd KGHM Polska Miedź opublikował "Raport Techniczny dotyczący produkcji miedzi i srebra przez KGHM Polska Miedź S.A. w Legnicko-Głogowskim Okręgu Miedziowym w południowo-zachodniej Polsce". Więcej>>

Euromark. Timothy Mark Roberts, pełniący funkcję prezesa zarządu Euromark Polska w upadłości likwidacyjnej, złożył rezygnację ze skutkiem na dzień 8 lutego 2013 r.

Rafako, PBG. Po czterech miesiącach obietnic zarząd PBG i jego główny właściciel, Jerzy Wiśniewski, doprowadzili do zdjęcia zastawu z 50 proc. i jednej akcji Rafako.

LUG, ES-System, Lena Lighting. W branży producentów opraw oświetleniowych zawrzało.  Dlaczego? Czytaj w „PB”.

Wilbo. BGŻ sprzedał długi Wilbo z tytułu umów kredytowych i akredytyw na rzecz Bankowego Leasingu Ciechanów. Spółka porozumiała się z windykatorem w sprawie terminu spłaty.

Grajewo. Rynek może spadać, ale grupa Grajewo liczy na lepsze wyniki niż w 2012 r. Ekspert jest sceptyczny. Więcej w „PB”

Zelmer. Ponieważ UOKiK wciąż nie wydał zgody na przejęcie Zelera, wzywający przesunął termin przyjmowania zapisów do 15 marca.

Banki. Analitycy Credit Suisse sceptycznie oceniają szanse na zarobek na akcjach banków w tym roku. Więcej>>

Benefit Systems.
Dla akcjonariuszy Benefit Systems — spółki znanej z prowadzenia sportowego programu motywacyjnego MultiSport — zimowy początek roku okazał się gorącym okresem. Więcej>>

Inno-Gene (NewConnect).
Spółka biotechnologiczna znalazła dwóch inwestorów. Rzuci też rękawicę Genomedowi.

Inwazja PC (NewConnect). Śledczy sprawdzają wyprowadzanie majątku ze spółki. Mniejszościowi akcjonariusze chcą, żeby odpowiedzialność ponieśli doradcy i rewidenta. Więcej>>

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Zatoński, pulsinwestora.pl

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / To musisz wiedzieć przed sesją na GPW