Tomasz Nawrocki zastępcą prezesa ARiMR

PAP
opublikowano: 19-08-2008, 13:30

Tomasz Nawrocki został powołany na  stanowisko wiceprezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR). Będzie odpowiadał m.in. za departament rybołówstwa - dowiedziała się PAP we wtorek w biurze prasowym ARiMR.

Nawrockiego na to stanowisko powołał w poniedziałek prezes Agencji Dariusz Wojtasik. Jednocześnie prezes przyjął rezygnację z tej funkcji Kazimierza Waćkowskiego.

Nawrocki oprócz kierowania departamentem rybołówstwa będzie nadzorował biuro promocji, departament identyfikacji i rejestracji zwierząt oraz departament organizacyjno-gospodarczy.

Nawrocki jest doktorem nauk ekonomicznych. Związany jest z Wyższą Szkołą Finansów i Zarządzania w Siedlcach, gdzie zajmował się działalnością dydaktyczno-naukową w zakresie ekonomiki rolnictwa. Był m.in. rektorem tej uczelni i dziekanem Wydziału Ekonomii i Zarządzania.

Przed podjęciem pracy w Agencji był dyrektorem Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Warszawie.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: PAP

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Tomasz Nawrocki zastępcą prezesa ARiMR