Traficar kupuje tysiąc aut

opublikowano: 19-04-2017, 22:00

Krakowska spółka carsharingowa (oferująca system współdzielenia aut) Traficar podpisała umowę z Renault Polska w sprawie zakupu tysiąca samochodów.

Piotr Groński, prezes Traficar, mówi, że decyzja o zakupie wynikaz dużego zainteresowania wypożyczaniem aut na minuty, które proponuje jego firma. Taki system uruchomiła w Krakowie w październiku 2016 r.

— Mamy zarejestrowanych 12 tys. użytkowników. Klienci bardzo szybko przekonują się, jak wygodne może być korzystanie z samochodu, kiedy się go potrzebuje, jednocześnie nie troszcząc się o ubezpieczenie, serwisowanie, mycie czy choćby tankowanie — twierdzi Piotr Groński.

Nowe zakupy samochodowe zasilą krakowską flotę Traficar. Prezes zapowiada jednak, że do końca 2017 r. jego firma pojawi się ze swoją ofertą i nowymi autami także w kilku innych największych miastach w Polsce.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marcin Bołtryk

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Transport i logistyka / Traficar kupuje tysiąc aut