Trwają zapisy do Szkoły Strategii Marki

DI
11-10-2011, 13:25

Trwają zapisy do VII już edycji ważnego przedsięwzięcia edukacyjnego w branży komunikacji marketingowej - Szkoły Strategii Marki Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR.

SSM powstała  jako rozwinięcie aktywności Klubu Strategów SAR. Celem działania Klubu jest podnoszenie roli strategii w działaniach reklamowych i komunikacyjnych tak firm, jak i agencji. Klub zrzesza strategów z doświadczeniem w pracy w najbardziej liczących się na rynku agencjach reklamowych. Są to wyłącznie praktycy, którzy mają osiągnięcia w pracy nad markami.

Szkoła Strategii Marki ma za zadanie przekazać ich wiedzę i doświadczenie w jak najbardziej przystępny sposób. Interaktywna forma zajęć, duża liczba case'ów, ćwiczenia i bezpośredni kontakt z wykładowca/trenerem pozwolą na zdobycie praktycznej wiedzy o strategii marki i strategii komunikacji.  Szkoła Strategii Marki to oferta dla pracowników marketingu – głównie firm, w których reklama jest najważniejszym elementem marketing mix, pracowników agencji reklamowych i innych osób zainteresowanych zagadnieniami strategii marki i komunikacji.

Edukacja w szkole kończy się pracą dyplomową, przygotowywaną w małych grupach pod opieką tutora. Interdyscyplinarne zajęcia odbywają się co 2-3 tygodnie w siedzibie SAR-u i będą obejmować jeden lub dwa dni szkoleniowe. W trakcie 24 zjazdów (jedno lub dwudniowych), przez blisko 9 miesięcy, uczestnicy poznają zagadnienia związane z kolejnymi fazami określającymi strategię marki: eksploracyjną (badania, insight), poszukiwania miejsca w umyśle (marka i jej pozycjonowanie, architektura marki, brand design, rolę marki w przedsiębiorstwie, strategie komunikacji), implementacji (planowanie mediów, wpływ działań interactive, marketing services i PR-u na budowę marki, brie kreatywny, efektywność reklamy), prezentacji strategii komunikacji (zasady pisania i prezentowania dobrej strategii, zasady organizacji dobrego przetargu, modele wynagradzania agencji i wycenę usług).

Partnerem projektu jest Puls Biznesu.

Pierwsza zajęcia Szkoły przewidziane są na 18 listopada br. Zapisy trwają do 14 października 2011.

Więcej informacji: www.ssm.edu.pl oraz www.sar.org.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Kariera / Trwają zapisy do Szkoły Strategii Marki