Trzeci etap Atal Marina Apartamenty

opublikowano: 12-03-2018, 22:00

Deweloper Atal uzyskał pozwolenie na użytkowanie dla trzeciego etapu inwestycji Atal Marina Apartamenty przy ulicy Krzyżówki, tuż obok Kanału Żerańskiego na warszawskiej Białołęce.

Powstały trzy budynki o sześciu i siedmiu kondygnacjach. Przyszli mieszkańcy wybierali spośród lokali o zróżnicowanych metrażach i układach — zbudowano 254 mieszkania od 33,30 do 110,54 mkw., od kawalerek po 4-pokojowe. W tym etapie inwestycji wolnych zostało już tylko 17 mieszkań. Cena za mkw. wynosi 6,4 tys. zł brutto.

Mieszkania mają balkon, taras lub przydomowy ogródek. Zaprojektowano także 14 lokali usługowych od 29,43 do 61,67 mkw. W kondygnacji podziemnej i na parterze powstało 337 miejsc postojowych dla samochodów i 25 dla motocykli. Osiedle Atal Marina Apartamenty będzie się składało z czterech etapów. Projekt sporządziło studio Kuryłowicz&Associates.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paweł Berłowski

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu