Trzy place zabaw na Okęciu

opublikowano: 01-02-2018, 22:00

Na Lotnisku Chopina w Warszawie otwarto dwupoziomowy plac zabaw dla dzieci. Pierwszy z trzech.

Niedługo na Lotnisku Chopina będą dostępne trzy place zabaw dla najmłodszych pasażerów. Pierwszy już działa, dwa kolejne zostaną udostępnione jeszcze w lutym — jeden w strefie Schengen, drugi w Non Schengen. Place zabaw powstają we współpracy PGE Polskiej Grupy Energetycznej, Lotniska Chopina i Polskich Linii Lotniczych LOT, dlatego można na nich znaleźć liczne akcenty związane z lotnictwem pasażerskim i energetyką. Na największym pojawi się między innymi zjeżdżalnia w kształcie Dreamlinera LOT-u i elektrowni wiatrowej PGE.

— Place zabaw to kolejne, po źródełkach z darmową wodą i bezpłatnych telefonach, udogodnienia, które uprzyjemniają czas spędzony na lotnisku — mówi Hubert Wojciechowski, dyrektor marketingu Lotniska Chopina. Otwarty niedawno plac zabaw znajduje się na poziomie odlotów w strefie Schengen w pobliżu bramek 38/39.

— To wielka frajda dla naszych najmłodszych pasażerów i kolejny powód, by dorośli podróżujący z dziećmi wybierali LOT. Latanie to wielka przygoda, która zaczyna się już podczas odprawy. LOT jako jedna z niewielu linii lotniczych oferuje stanowiska odpraw dla rodziców z dziećmi, obok których znajduje się strefa zabaw. Na pokładzie samolotów nasi najmłodsi pasażerowie otrzymują kolorowanki i zabawki, a na koniec rejsu dyplomy z podpisem kapitana samolotu. Dzięki nowym placom zabaw latanie może sprawić dzieciom jeszcze więcej radości — mówi Adrian Kubicki, dyrektor biura komunikacji korporacyjnej LOT.

W 2017 r. LOT przewiózł 6,8 mln pasażerów, z czego zdecydowaną większość przez Lotnisko Chopina, czyli swój port przesiadkowy. © Ⓟ

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Barbara Warpechowska

Polecane