TU Europa ma nowych wiceprezesów

MGA
opublikowano: 07-02-2013, 14:54

Marat Nevretdinov i Andrzej Popielski dołączyli do zarządu ubezpieczyciela. Będą odpowiadać za rozwój sprzedaży i nowy biznes.

Poważne zmiany kadrowe przeszło w ostatnich dniach TU Europa. Najpierw z zarządu odszedł Krzysztof Mędrala, który odpowiadał za sprzedaż polis w bankach. Potem do grona menedżerów dołączyli Marat Nevretdinov i Andrzej Popielski.

Marat Nevretdinov, który będzie odpowiadał za sprzedaż, przez ostanie 4 lata był dyrektorem polskiej spółki Genworth Financial. Firma specjalizuje się w ubezpieczeniach płatności i hipotecznych. Andrzej Popielski przyszedł z Cardiff Polska. Był tam dyrektorem departamentó indywidualnych produktów ubezpieczeniowych i kanałów sprzedaży alternatywnej, obejmujących bankowość detaliczną, operatorów telekomunikacyjnych oraz pocztowych.

- Przed nami stoją trzy nowe zadania: poprawa wyników, dostosowanie modelu biznesu do nowych wymogów prawnych oraz wprowadzenie Europy na nowe rynki – mówi Andrzej Popielski.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MGA

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Ubezpieczenia / TU Europa ma nowych wiceprezesów