TurboGrosik może zagrać na giełdzie

opublikowano: 23-08-2018, 14:59

Spółka MBF Group zawarła list intencyjny ze spółką TurboProjekt, właścicielem praw wizerunkowych piłkarza Kamila Grosickiego.

Firma jest też uprawniona do podejmowania i zlecania działań związanych z produkcją, dystrybucją i reklamą napoju energetycznego Turbo Grosik.

TurboProjekt to podmiot, zarządzający prawami do wizerunku Kamila Grosickiego.
Zobacz więcej

TurboProjekt to podmiot, zarządzający prawami do wizerunku Kamila Grosickiego. fot Fot. Voltar _ FORUM (1)

Intencją stron jest opracowanie planów rozwoju TurboProjektu lub spółki celowej, stworzonej na jej bazie (nowe projekty, nowe rynki zbytu itd.), zbudowanie portfolio szybko rotujących produktów, przekształcenie podmiotu w spółkę akcyjną i analiza możliwości jej upublicznienia na giełdzie, a także analiza możliwości inwestycji kapitałowych.

"List stanowi wyraz intencji stron do podjęcia ścisłej współpracy i nie tworzy żadnych zobowiązań, w szczególności nie może stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń. Szczegółowe zasady współpracy zostaną uregulowane w odrębnych umowach między stronami przy czym dodatkowe umowy mogą dotyczyć także innych, nie wymienionych wyżej, przedsięwzięć biznesowych i zarobkowych związanych z panem Kamilem Grosickim" - podano.

Negocjacje mają się zakończyć do 30 września.

Kamil Grosicki to 30-letni piłkarz reprezentacji Polski, obecnie zawodnik angielskiego klubu Hull City. Nie ma tam jednak pewnego miejsca w składzie i niewykluczone, że w tym okienku transferowym trafi do innego klubu. Spekuluje się o lidze tureckiej lub francuskiej. W obu grał, zanim przeniósł się na Wyspy Brytyjskie.

MBF Group to notowana na NewConnect spółka, zajmująca się m.in. doradztwem biznesowym i pomocą w pozyskaniu kapitału dla przedsiębiorców.

 

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Zatoński

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu