TurboGrosik może zagrać na GPW

opublikowano: 23-08-2018, 22:00

Firma, zajmująca się wizerunkiem Kamila Grosickiego rozmawia z doradcą, który ma przyspieszyć jej rozwój.

Opracowanie planów rozwoju TurboProjektu lub spółki celowej, stworzonej na jej potrzeby, zbudowanie portfolio szybko rotujących produktów, przekształcenie podmiotu w spółkę akcyjną i analiza możliwości jej upublicznienia na giełdzie, a także analiza możliwości inwestycji kapitałowych — to cele, które wspólnie mogą realizować spółka będąca właścicielem praw do wizerunku reprezentanta Polski i MBF Group — notowana na NewConnect firma, specjalizująca się w doradztwie biznesowym i pomocy w pozyskaniu kapitału dla przedsiębiorców.

Strony podpisały list intencyjny i liczą, że zakończą negocjacje do 30 września tego roku.

Kamil Grosicki to 30-letni piłkarz reprezentacji Polski, w której wystąpił do tej pory 60 razy i dla której zdobył 12 goli. Obecnie jest zawodnikiem angielskiego klubu Hull City. Nie ma tam jednak pewnego miejsca w składzie i niewykluczone, że jeszcze w tym okienku transferowym trafi do innego klubu. Spekuluje się o lidze tureckiej lub francuskiej. W obu grał, zanim przeniósł się na Wyspy Brytyjskie.

Według badania, przeprowadzonego w 2017 r. przez ARC Rynek i Opinia, Kamil Grosicki był w dwudziestce najbardziej lubianych polskich sportowców. Po nieudanych dla niego i reprezentacji mistrzostwach świata ocena mogła jednak się zmienić.

Na sesji 23 sierpnia kurs MBF Group urósł o ponad 10 proc.

Pod koniec czerwca 2018 r. na NewConnect zadebiutowała spółka, której prezesem jest Radosław Majdan, były bramkarz reprezentacji Polski. Firma sprzedaje perfumy i żele pod prysznic. Na premierowej sesji jej akcje drożały nawet o 80 proc., ale po początkowym rajdzie doszło do głębokiej korekty. © Ⓟ

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Zatoński

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu