Tusk: Rokita nie wejdzie do rządu

07-02-2007, 11:28

Szef PO Donald Tusk nie wierzy w spekulacje medialne, jakoby Jan Rokita miał zastąpić Ludwika Dorna na stanowisku szefa MSWiA. Dorn podał się w środę do dymisji, premier dymisję przyjął.

Szef PO Donald Tusk nie wierzy w spekulacje medialne, jakoby Jan Rokita miał zastąpić Ludwika Dorna na stanowisku szefa MSWiA. Dorn podał się w środę do dymisji, premier dymisję przyjął.

"Według mojej wiedzy wszystkie spekulacje i doniesienia o tym, że Jan Rokita mógłby przejść z Platformy do PiS i do rządu Jarosława Kaczyńskiego, to spekulacje, które Jana Rokitę osobiście bardzo dotykają i bolą" - powiedział Tusk dziennikarzom w Sejmie.

"Ktoś kto sądzi, że Jan Rokita jest politykiem sprzedajnym, mówi o nim w sposób nieuprawniony bardzo złe rzeczy. Jan Rokita miewa trudny charakter, nie jest dzisiaj w najlepszych relacjach z koleżankami i kolegami z Platformy, ale to człowiek z charakterem i klasą" - podkreślił Tusk.(PAP)

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / Tusk: Rokita nie wejdzie do rządu