Tydzień networkingu - czyli kontakty, które owocują

DI
opublikowano: 02-02-2011, 09:45

W dniach 7-11 lutego odbędzie się w Polsce Międzynarodowy Tydzień Networkingu.

W tym czasie na całym świecie odbywać się będą spotkania i wykłady, których uczestnicy dowiedzą się jak na co dzień zamieniać kontakty na kontrakty. Jest to doskonała okazja do integracji różnych środowisk i budowania kultury zaufania w biznesie.

Logo MTN
Logo MTN
None
None

Skąd pomysł na organizację tego typu imprezy?

- Zauważyliśmy, że w Polsce jest wielka potrzeba tego typu wydarzeń – mówi Grzegorz Turniak, prezes BNI Polska. - Przede wszystkim z dwóch powodów. Po pierwsze, jako naród słabo sobie ufamy, nie zrzeszamy się itp. Odstajemy przez to od Zachodu. Drugi powód to brak wydarzeń łączących tę garstkę Polaków, którzy chcą się poznawać, działać wspólnie. Dlatego właśnie poprzez Międzynarodowy Tydzień Networkingu tworzymy takie szanse.

To już czwarty MTN organizowany przez BNI. W tym roku głównymi ośrodkami w Polsce będą Warszawa i Bydgoszcz. Właśnie w tych miastach odbędzie się najwięcej spotkań.

Jak twierdzi założyciel BNI International Ivan Misner: - Podobnie jak łowienie ryb, proces poznawania ludzi, utrzymywania z nimi kontaktów, a następnie proszenia ich o rekomendacje, wymaga cierpliwości i doświadczenia. Podczas MTN wszyscy zainteresowani rozwojem pracownicy firm, członkowie organizacji, stowarzyszeń i izb będą mogli poznać niektóre spośród złotych zasad rządzących światem rekomendacji oraz zyskać grono potencjalnych współpracowników, klientów czy przyjaciół. Od tego momentu pozostanie tylko czekać aż nowe kontakty zaowocują.

Na stronie www.tydziennetworkingu.pl (w wersji anglojęzycznej:  www.internationalnetworkingweek.com) znajdą Państwo stale aktualizowaną listę organizacji i mediów zaangażowanych w promocję Międzynarodowego Dnia Networkingu.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane