Uber będzie płacić kierowcom za używanie aut elektrycznych

opublikowano: 20-06-2018, 10:03
aktualizacja: 20-06-2018, 10:04

W siedmiu miastach Ameryki Północnej Uber będzie płacił swoim kierowcom za używanie aut elektrycznych, donosi Endgadget.

Pilotażowy program EV Champions obejmie Austin, Los Angeles, Montreal, Sacramento, San Diego, San Francisco i Seattle, a także obecnie już wykorzystywany do testów obszar Pittsburgha. Wielkość oferowanych przez Ubera zachęt finansowych dla kierowców będzie różnić się w zależności od miasta. The Los Angeles Times dowiedział, się, że w przypadku Pittsburgha, San Diego i San Francisco kierowcy mogą liczyć na dodatkowy 1 USD od każdego przewozu. Uber ma dla kierowców jeszcze inne zachęty. Ułatwi im dostęp do środków, mających pomóc im znaleźć każdy dostępny rabat przy nabywaniu elektrycznego auta. W Kanadzie będą mogli korzystać z niższych ubezpieczeń. Z drugiej strony klienci Ubera będą informowani o możliwości skorzystania z przejazdu autem elektrycznym.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marek Druś, Endgadget

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Transport i logistyka / Uber będzie płacić kierowcom za używanie aut elektrycznych