UBM zmienia plany i przyśpiesza

MAS
opublikowano: 29-05-2012, 00:00

Deweloper UBM szybciej niż planował rozpoczął przedsprzedaż II etapu osiedla Ogrody Bielańskie we Wrocławiu.

Zgodnie z pierwszymi założeniami inwestora Ogrody Bielańskie miały się składać z pięciu budynków z 54 mieszkaniami o powierzchni od 40 do 110 mkw.

— Analizy rynku i rozmowy z klientami zweryfikowały nasze pierwotne założenia.

Zainteresowanie lokalami o mniejszych powierzchniach, sprawiło, że zdecydowaliśmy się zmienić projekt i dostosować go do aktualnych potrzeb i oczekiwań kupujących — mówi Sebastian Vetter, członek zarządu UBM Polska.

Spółka zrezygnowała z pięciu budynków na rzecz czterech przy jednoczesnym zmniejszeniu powierzchni mieszkań i zachowaniu ich pierwotnej liczby, czyli 54. W drugim etapie, którego sprzedaż właśnie się rozpoczęła, powstanie 27 mieszkań o powierzchni od 40 do 60 mkw. Teren początkowo przeznaczony pod budowę piątego budynku zostanie wykorzystany do powiększenia terenów zielonych i placu zabaw. Do mieszkań na parterach będą przypisane ogrody, natomiast lokale na wyższych kondygnacjach będą miały tarasy i balkony. Budowa rozpocznie się, gdy przedsprzedaż osiągnie około 30 proc.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MAS

Polecane