Czytasz dzięki

Uciekli z więzienia opuszczając się po pościeli

TR
opublikowano: 19-12-2012, 09:53

Para skazańców, opuszczając się na linie zrobionej z pościeli, zdołała zbiec z Metropolitan Correctional Center, zakładu karanego znajdującego się w centrum Chicago – informuje The Chicago Sun-Times.

Historia rodem z hollywoodzkich produkcji filmowych. Para skazańców, odsiadujących wyrok za napad na bank, uciekła z więzienia opuszczając się z okna celi zlokalizowanej na 17-stym piętrze. Lina użyta do ucieczki została zrobiona z powiązanych kawałów pościeli.

Zobacz więcej

Para skazańców, opuszczając się na linie zrobionej z pościeli, zdołała zbiec z Metropolitan Correctional Center, zakładu karanego znajdującego się w centrum Chicago

Joseph "Jose" Banks i Kenneth Conley wyważyli okno i zniknęli. Nieobecność więźniów została zauważona w poniedziałek rano. Smaczku całej historii dodaje fakt, że jeden z uciekinierów trafił za kratki zaledwie w zeszłym tygodniu. Poszukiwania trwają.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: TR

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy