Udogodnienia i darmowe narzędzia dla e-sklepów

opublikowano: 21-10-2018, 22:00

Sklepy internetowe mogą bezpłatnie wystawiać swoje przedmioty na platformie Arena.pl. Prowizja zostanie pobrana tylko w momencie sprzedaży.

Platforma zakupowa Arena.pl wprowadziła do oferty nowy program dla sprzedawców internetowych pod hasłem „Wy na pierwszym miejscu”. W jego ramach przedsiębiorcy dostaną wiele udogodnień i bezpłatnych narzędzi do prowadzenia swojego biznesu za pośrednictwem Arena.pl.

— Sprzedawcy mogą bezpłatnie wystawiać przedmioty, korzystać z promocji, darmowych płatności online, integracji oraz bezkosztowego okresu startowego. Prowizję pobieramy wyłącznie w momencie sprzedaży produktu i należy ona do najniższych na rynku — zapewnia Marcin Jabłoński, prezes Arena.pl.

Dodaje, że platforma wypełniła lukę na rynku e-commerce, oferując miejsce z wyselekcjonowaną grupą sprzedawców. Tylko w tym roku formularz zgłoszeniowy na Arena.pl wypełniło ponad 2 tys. firm, głównie tych prowadzących działalność na Allegro. Miesięcznie platforma nawiązuje współpracę z ok. 200 sklepami. Natomiast kupujący w ciągu dziewięciu miesięcy wygenerowali 51 mln odsłon.

— Zapraszamy do współpracy tylko wybranych i wiarygodnych kontrahentów, prowadzących działalność gospodarczą w Polsce. Każdy z nich przechodzidokładną weryfikację przed dołączeniem do grona partnerów. W praktyce sprawdzana jest historia funkcjonowania firm w biurach informacji gospodarczej oraz bazach CEIDG i KRS — zapewnia Marcin Jabłoński.

Dodatkowo asortyment oferowany przez podmioty aktywne na platformie jest poddawany analizie jakościowej. Arena.pl weryfikuje również opinie kupujących o danym sprzedawcy. Jest też kryterium obrotu miesięcznego z prowadzonej dotychczas aktywności — sprzedawca musi się wykazać pod tym względem przed dołączeniem do platformy. Handlujący na Arena.pl są też zobowiązani przejść integrację z operatorem płatności internetowych PayU w celu zapewnienia bezpieczeństwa transakcji.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwia Wedziuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy