Unibet: Morawiecki zostanie nowym premierem

WST
opublikowano: 18-04-2016, 15:09

Analitycy firmy bukmacherskiej Unibet wieszczą rychłą zmianą na stanowisku premiera. Takie prawdopodobieństwo oszacowali na 57 do 100, co oznacza, że każda postawiona na taki zakład złotówka przyniesie wygraną rzędu 1,57 zł.

Z kolei szansa, że do zmiany nie dojdzie i utrzymana zostania dotychczasowa sytuacja wyceniona została na 5 do 4. Obstawiający taki zakład uzyskaliby z każdej postawionej złotówki 2,25 zł zysku.

Mateusz Morawiecki
Mateusz Morawiecki
Marek Wiśniewski

Londyński bukmacher przyjmuje, że Mateusz Morawiecki, obecny wicepremier i minister rozwoju zastąpi Beatę Szydło i pokieruje radą ministrów. Szansę na to ocenił na 5 do 4. 

Za innego faworyta na nowego premiera Unibet uważa wicepremiera i ministra kultury i dziedzictwa narodowego – profesora Piotra Glińskiego.  Prawdopodobieństwo wystąpienia takiego scenariusza określono na 21 do 10  (potencjalna wygrana przy stawce 1 zł – 3,10 zł).

Bardzo nisko oceniono natomiast szanse obecnego ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego Zbigniew Ziobro, zaledwie na 8 do 1.

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: WST

Polecane