Unijne wsparcie na start firmy

opublikowano: 07-07-2016, 12:30

21.07.2016 - w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące dotacji na założenie i prowadzenie biznesu.

Skąd zdobyć unijne fundusze na rozpoczęcie własnej przygody z biznesem? Tego będzie można dowiedzieć się podczas bezpłatnego spotkania informacyjnego, które odbędzie w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego w Gdańsku. 

Na początku eksperci zaprezentują uczestnikom możliwości uzyskania dofinansowania na założenie działalności gospodarczej z różnych programów operacyjnych na lata 2014-20 (m.in. Inteligentny Rozwój, Regionalny Program Operacyjny Województwa Pomorskiego, Program Rozwoju Obszarów Wiejskich). Potem powiedzą o finansowym wsparciu na start swojego biznesu z pieniędzy powiatowych urzędów pracy. Będzie też mowa o dostępnych instrumentach zwrotnych (inicjatywa Jeremie, program „Wsparcie w starcie”). 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwester Sacharczuk

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Innowacji / Unijne wsparcie na start firmy