Universam w nowej odsłonie

opublikowano: 27-06-2016, 22:00

Warszawie rusza budowa obiektu mieszkalno-biurowo-usługowego Rondo Wiatraczna, który powstanie w miejscu Universamu Grochów.

To inwestycja konsorcjum firm Dantex i Społem WSS Praga Południe. Rondo Wiatraczna będą tworzyły trzy budynki o wspólnej podstawie (jeden dziewięcio- i dwa osiemnastokondygnacyjne).

Zaprojektowano w nich jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe mieszkania od 28 do 113 mkw. Wszystkie będą miały przeszklone loggie i balkony. Rondo Wiatraczna będzie wyposażone także w recepcję, przestronne części wspólne, zielone patio wewnętrzne na czwartym piętra oraz parking podziemny dla mieszkańców.

Na dolnych kondygnacjach powstanie galeria handlowa o powierzchni 11 tys. mkw., z czego ponad 2,5 tys. mkw. zajmie supermarket Społem.

Planowany termin oddania inwestycji do użytku to I kwartał 2018 r. Projekt przygotowała Pracownia Architektoniczna FS & P Arcus. Generalnym wykonawcą jest spółka Unibep. W finansowanie inwestycji zaangażowany jest bank Pekao S.A.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Anna Gołasa

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy