Usprawnić sprzedaż online

opublikowano: 22-07-2018, 22:00

26 lipca w poznańskim Idea Hubie odbędą się bezpłatne warsztaty pt. „Lejek sprzedażowy pomoże zarobić małym firmom”.

26 lipca w poznańskim Idea Hubie odbędą się bezpłatne warsztaty pt. „Lejek sprzedażowy pomoże zarobić małym firmom”. Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się m.in., jak prowadzić skuteczną sprzedaż w internecie i stopniowo powiększać koszyk zamówienia klienta, na czym polegają poszczególne etapy budowania lejka sprzedażowego [czyli obrazowego pozyskiwania kupujących — przyp. red.] oraz w jaki sposób go wykorzystać, aby otrzymać jak najlepsze wyniki.

W trakcie spotkania eksperci przedstawią narzędzia, które pozwolą na automatyzację sprzedaży. Zostanie również poruszona tematyka efektywnego zarządzania pozyskiwaniem leadów (generowania zainteresowania lub zapytań o oferty produktów i usług) dzięki działaniom online i marketingowym. Warsztaty odbędą się przy ul. Małe Garbary 9 w Poznaniu. W związku z ograniczoną liczbą miejsc obowiązują zapisy. Zgłoszenia należy wysyłać na adres: garbary@ihub.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paulina Kostro

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy