Venture Day dla biznesu i nauki

opublikowano: 08-10-2013, 00:00

19 listopada w Gdańsku przedstawiciele nauki, start-upy i inwestorzy spotkają się na Venture Day, konferencji poświęconej innowacji i młodemu biznesowi.

Agencja InvestGDA, 3camp, inkubator Starter oraz Agencja Rozwoju Pomorza (projekt Inwestornia) połączyły siły i wspólnie organizują Venture Day. — Konferencję kierujemy zarówno do osób, które dopiero precyzują swój pomysł na biznes, jak i start-upów posiadających gotowy produkt lub usługę i poszukujących dla nich finansowania; szczególną uwagę chcemy zwrócić na naukowców, zainteresowanych komercjalizacją swoich wynalazków. Dlatego na Venture Day zapraszamy również inwestorów — wyjaśnia Krzysztof Moszyk, koordynator konferencji, reprezentujący 3camp.

Kluczowym wydarzeniem imprezy (organizowanej w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości) będzie finał konkursu „Startup Venture — projekt na biznes”. Udział w nim mogą wziąć osoby rozwijające ciekawe, innowacyjne projekty biznesowe, gotowe zaprezentować je przed aniołami biznesu czy przedstawicielami funduszy inwestycyjnych. Dla start-upów to szansa na pozyskanie inwestora i pieniędzy na dalszy rozwój. Osoby zainteresowane udziałem w konkursie mogą się zgłaszać do 19 października. Do sesji finałowej zostanie wybranych 10 konceptów, ich autorzy przejdą wcześniej przez warsztaty i indywidualne konsultacje z mentorami. Więcej informacji o konkursie i przebiegu konferencji można znaleźć na stronie internetowej www.inwestornia.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Anna Bełcik

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Innowacji / Venture Day dla biznesu i nauki