ViaGuara znów miała stratę

KZ
opublikowano: 2010-08-17 09:27

Wygląda na to, że bardzo udany pierwszy kwartał był dla spółki wyjątkiem od reguły. Tą jest niska sprzedaż i straty.

W drugim kwartale przychody firmy wyniosły 300 tys. zł i praktycznie nie zmieniły się w porównaniu z analogicznym okresem ub. r.

Strata netto sięgnęła 476 tys. zł i zmniejszyła się o jedną czwartą w porównaniu z II kw. 2009 r.

Narastająco po pierwszym półroczu przychody wynoszą jednak 4,6 mln zł, a zysk netto 1,9 mln zł. Przed rokiem było to - odpowiednio - 511 tys. i 1,2 mln zł straty.