Virgin Mobile nie wyklucza giełdy

opublikowano: 25-04-2018, 14:18
aktualizacja: 25-04-2018, 14:18

Opcja sprzedaży Playowi to tylko opcja. Virgin Mobile, największy wirtualny operator w Polsce bierze też pod uwagę inne scenariusze - z wejściem na warszawską giełdę włącznie.

- Prawo pierwszej nocy należy do Playa. Natomiast jeśli nie zostaną spełnione nasze oczekiwania finansowe i transakcyjne, rozważane będą inne możliwości, czyli sprzedaż innemu operatorowi albo wejście na giełdę - mówi w rozmowie z „PB” Grażyna Piotrowska-Oliwa, prezes Virgin Mobile Polska.

Więcej o przyszłych losach spółki, wpływie nowych zasad roamingowych w UE na rynek wirtualnych operatorów, a także o tym, czy konkurencja z tradycyjnymi telekomami nie stała się dla nich trudniejsza - w materiale wideo.

Grażyna Piotrowska-Oliwa będzie gościem pierwszego odcinka Fotela Prezesa, nowego programu na pb.pl, w którym będziemy podglądać, jak pracują najbardziej rozpoznawalni menedżerowie w Polsce, a także jaki styl zarządzania wprowadzili w swoich firmach. Jego premiera już jutro na pb.pl i profilu „Pulsu Biznesu” na Facebooku. 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paweł Sołtys

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu