Vivid Games pozyskał legendę boksu

Gwiazda współczesnego boksu - Manny Pacquiao - będzie twarzą nowej gry bydgoskiego producenta gier mobilnych.

Vivid Games sukcesywnie buduje globalna pozycje dostawcy najlepszych gier bokserskich. Po pozyskaniu w ubiegłym roku praw do wykorzystania w swoich grach postaci filmowego boksera Rocky Balboa, które grał Sylvester Stallone, przyszedł czas na autentyczną gwiazdę tego sportu. Wybór bydgoskiej firmy padł na jedną z współczesnych gwiazd boksu: Manny Pacquiao. Będzie on twarzą gry mobilnej „Real Boxing Manny Pacquiao”, która zostanie wydana w drugim kwartale 2017 roku. 

Manny Pacquiao
Zobacz więcej

Manny Pacquiao USA Today Sports/FORUM

- Licencja na użycie marki i wizerunku Manny’ego Pacquiao, to kolejny krok milowy w rozwoju marki Real Boxing. Po raz pierwszy będziemy mogli umożliwić użytkownikom rozgrywkę jednym z najbardziej popularnych pięściarzy na świecie – mówi Remigiusz Kościelny, prezes Vivid Games.

W jego ocenie, dzięki prawom do wykorzystania wizerunku Rocky Balboa i Manny Pacquiao polska firma zapewni sobie globalną dominację w segmencie gier bokserskich. 

Pozyskanie praw do wizerunku było możliwe dzięki współpracy firmą GTOKEN. To azjatycki wydawca gier mobilnych. Od dwóch lat Vivid Games postawił na ekspansje na Dalekim Wschodzie. 

Emmanuel „Manny” Dapidran Pacquiao to jedyny pięściarz w historii zawodowego boksu zdobył tytuł mistrza świata aż w ośmiu kategoriach wagowych. Karierę pięściarza rozpoczął w wieku 16 lat. W ubiegłym roku stoczył walkę z niepokonanym Floydem Mayweather. Została ona uznana za bokserski pojedynek XXI wieku. Przyniosła ponad 500 mln USD przychodów. 

W serię gier bokserskich „Real Boxing” do tej pory zagrało ponad 42,5 mln graczy na całym świecie.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MGA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu