W części elitarne towarzystwo

BW
opublikowano: 14-02-2007, 00:00

Moto-Profil wszedł do doborowej stawki najlepszych dystrybutorów części. Byle kogo tu nie wpuszczają.

Moto-Profil wszedł do doborowej stawki najlepszych dystrybutorów części. Byle kogo tu nie wpuszczają.

Moto-Profil od sześciu lat jest jedynym w Polsce członkiem grupy Temot International (TI). Ta wielka europejska organizacja zrzesza czołowych dystrybutorów części samochodowych z całej Europy. Dwudziestym pierwszym udziałowcem została właśnie niedawno firma TopPart z Irlandii.

Najczęściej do grupy TI wchodzi jeden dystrybutor z danego kraju. Wyjątkiem są najbardziej rozwinięte rynki — na przykład niemiecki.

Dzięki obecności w elitarnym gronie dystrybutorów części Moto-Profil uzyskuje znacznie korzystniejsze warunki zakupu części u producentów. Nie mogą na nie liczyć firmy spoza TI.

Temot International przekonał producentów części do udziału w systemie Direct Data Supply. Polega on na tym, że producenci natychmiast podają istotne dane do elektronicznego katalogu części. Z katalogów korzysta ponad 40 tys. warsztatów w całej Europie.

TI wspomaga swoich członków, prowadzi wspólne kampanie reklamowe, pomaga w zrzeszaniu sieci najlepszych odbiorców, ponadto organizuje kursy i seminaria prezentujące obecne sytuacje rynkowe i najnowsze rozwiązania technologiczne.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: BW

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Firmy / W części elitarne towarzystwo