W Dublinie poszukują zawodowego głaskacza kotów

opublikowano: 24-01-2018, 12:14
aktualizacja: 24-01-2018, 12:15

Jedyna w stolicy Irlandii przychodnia weterynaryjna zajmująca się wyłącznie kotami poszukuje chętnych do objęcia stanowiska profesjonalnego głaskacza, donosi The Independent.

Przychodnia Just Cats w dzielnicy Clonsilla informuje w ofercie pracy, że poszukuje osoby „zwariowanej na punkcie kotów”, najlepiej kochającej je bardziej niż ludzi. Idealny kandydat powinien mieć „delikatne dłonie zdolne pieścić i głaskać koty przez długi czas”.

fot. Bloomberg

- Musi umieć spokojnie przemawiać i szeptać po kociemu aby uspokajać nerwy niektórych naszych pacjentów – napisano w ogłoszeniu. – Zdolność rozumienia różnych sposobów mruczenia będzie dodatkową przewagą w ubieganiu się o stanowisko – podkreślono.

Nie wystarczy mieć tylko „delikatne dłonie”, aby starać się o stanowisko, podkreśla The Independent.  Wymagane są kwalifikacje uznane przez irlandzką radę weterynaryjną. Wysokość oferowanych zarobków nie została ujawniona.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marek Druś, The Independent

Polecane