W Krakowie będzie aukcja dla łowców okazji

MCH
opublikowano: 30-04-2010, 16:03

W niedzielę 16 maja 2010 r. w hotelu Novotel Kraków Centrum odbędzie się pierwsza krakowska aukcja nieruchomości. Organizatorami licytacji są Colliers International oraz domy aukcyjne Desa Unicum i Rick Levin Associates.

Na aukcji wystawionych będzie ponad dwadzieścia mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego, a także lokale użytkowe. Ceny wywoławcze będą do 25 proc. niższe od ofertowych, co daje średnią około 5,5 tys. za mkw. Niemal połowę oferty stanowią mieszkania małe, dwupokojowe, do 60 mkw. Najwięcej takich nieruchomości wystawiła firma Polimex Kraków, która proponuje lokale w inwestycji Apartamenty Kliny na Klinach Borkowskich. Osiem mieszkań wystawi deweloper Magierowska, niektóre z 20-proc. rabatem. Na największy opust można liczyć w przypadku inwestycji Fajny Dom w dzielnicy Czyżyny. Mieszkania te wystawia na sprzedaż deweloper Mota-Engil Real Estate. Cena wywoławcza 43-metrowego mieszkania wynosi 238 tys. zł. To o 77 tys. zł mniej od ceny ofertowej. Ten sam deweloper wystawi również apartamenty w pobliżu Starego Miasta.
W aukcji udział może wziąć każdy. Warunkiem jest wpłata wadium, której można dokonać nawet w dniu licytacji.

None
None
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MCH

Polecane