W TBOiWW wzięło udział 80 firm

Dominika Malik
20-02-2001, 00:00

W TBOiWW wzięło udział 80 firm

Targi Budownictwa, Ogrzewania i Wyposażenia Wnętrz, które zakończyły się 18 lutego 2001 r. w Hali Sportowej Politechniki Śląskiej w Gliwicach, zgromadziły 80 wystawców branży budowlanej ze Śląska i Małopolski. Wśród nich byli producenci, hurtownicy, wykonawcy i inwestorzy. Imprezę odwiedziło co najmniej 10 tys. osób.

— Dominowali wystawcy z branży okien i drzwi, materiałów budowlanych, ogrzewania oraz dachów i elewacji. Największe boksy wynajęły firmy: Kolbud z Gliwic, Oknoplast z Krakowa oraz Therma Fensterbau Polska z Tychów — mówi Patrycja Grygiel z AIR Promocja, komisarz targów.

W trakcie imprezy przeprowadzone zostały konkursy: na najlepszy prezentowany wyrób oraz najciekawszą aranżację wystawy. W pierwszym przyznano dwie równorzędne nagrody, które otrzymały firmy: Kadet z Gliwic za prezentację ciepłej fugi oraz Zakłady Drzewne TiS z Kobióru za prezentację okna z inteligentną wentylacją.

W drugim konkursie przyznane zostały puchary — zdobyły je firmy: Kolbud z Gliwic i Agencja Projektowo-Budowlana z Żor — oraz wyróżnienia, które uzyskało czterech wystawców: Oknoplast z Krakowa, Kreator z Gliwic, Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Remont z Gliwic oraz Zakład Prefabrykacji Betonu z Knurowa.

Imprezę zorganizowała Agencja Informacyjno-Reklamowa Promocja z Wadowic. Następne targi odbędą się jesienią 2001 r. również w Gliwicach. DM

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dominika Malik

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / W TBOiWW wzięło udział 80 firm