Wakacyjny staż? Sí, por favor

  • Dorota Czerwińska
opublikowano: 08-06-2015, 00:00

Pierwsza praca nie musi się wiązać z ośmiogodzinną pracą za biurkiem

Kserowanie dokumentów, parzenie kawy albo długie godziny żmudnego wprowadzania danych do tabel to już stażowa przeszłość. Coraz częściej pojawiają się oferty, które są dowodem na to, że pierwsza praca nie musi się wiązać z ośmiogodzinną pracą za biurkiem. Np. firma GFT Polska proponuje absolwentom i studentom ostatnich lat kierunków IT i pokrewnych projekt „Summer IT Voyager”.

– Program składa się z dwóch części: dwumiesięcznego szkolenia w Łodzi oraz półrocznego stażu projektowego w Hiszpanii — wyjaśnia Piotr Kania, dyrektor zarządzający GFT Polska.

Program skonstruowano tak, aby stażysta zdobył konkretne umiejętności programistyczne, np. znajomość języków Java, .NET lub testowanie kodu, oraz doświadczenie w realizacji projektów w międzynarodowym środowisku. Stażyści wezmą też udział w szkoleniach miękkich i biznesowych, a także kursie angielskiego. Na chętnych czeka 15 miejsc. Podania można wysyłać e-mailem (recruitmentlodz@gft.com) do 12 czerwca.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Czerwińska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy