Wall Street może odreagować wczorajsze spadki

MD
opublikowano: 02-12-2008, 13:27

Kontrakty na indeksy amerykańskich giełd zapowiadają wyraźne odbicie po wczorajszej dużej przecenie. Inwestorzy mogą dziś szukać okazji kupna zbyt mocno przecenionych akcji.

Około 13.15 czasu polskiego kontrakt na Dow Jones rósł o 2,04 proc., a kontrakty na S&P500 i Nasdaq rosły o ok. 2,4 proc. Przed sesją nie pojawią się żadne istotne dane makro. Inwestorzy mogą skupić się dziś na poszukiwaniu okazji do tanich zakupów. W poniedziałek Dow Jones spadł o ok. 680 pkt. To jego czwarta pod względem wielkości zniżka w historii. S&P500 i Nasdaq straciły po ok. 9 proc. Ciekawie zapowiadają się notowania największych spółek motoryzacyjnych, GM i Forda. Ich szefowie oraz szef Cryslera mają przedstawić we wtorek w Kongresie propozycję planu pomocy państwa dla największych producentów aut. Gra toczy się o kwotę 25 mld USD.
MD 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MD

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Wall Street może odreagować wczorajsze spadki