Wall Street w Karpaczu (RELACJA)

opublikowano: 29-05-2015, 08:20

Inwestorzy indywidualni z całego kraju zjechali do Karpacza na konferencję Wall Street. Nie zabraknie gwiazd giełdy.

Maklerzy na Wall Street pracują w cieniu nowojorskich drapaczy chmur, tymczasem polscy inwestorzy giełdowi będą mogli skryć się w cieniu sudeckich szczytów — i ogrzać w blasku gwiazd polskiego rynku kapitałowego. 29 maja w Karpaczu wystartowała 19. edycja konferencji WallStreet, organizowanej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych (SII). Blisko 1000 drobnych inwestorów będzie mogło na niej spotkać się z przedstawicielami ponad 100 spółek giełdowych, a także wysłuchać ponad 20 wykładów praktyków i teoretyków rynku kapitałowego.

— Mówi się, że środowisko, które nie ma takiego dorocznego spotkania, nie istnieje. Tym bardziej jestem dumny, że WallStreet już na stałe wpisał się do kalendarza największych imprez na rynku kapitałowym w Polsce — zachęca Jarosław Dominiak, prezes SII.

W piątek inwestorzy mogli się spotkać z zarządami spółek z GPW i NewConnect, a także wziąć udział w wykładach inwestorów wagi ciężkiej, m.in. Zbigniewa Jakubasa i Tomasza Czechowicza.

Przeczytaj:

Prezes PKO BP: Sam namawiałem PZU do wejścia na rynek bankowy>>

7 porad Zbigniewa Jakubasa>>

Najskuteczniejsze formacje analizy technicznej>>

Zaleśkiewicz: Na giełdzie lepiej radzą sobie kobiety (Bankier.pl)>>

4 spółki okiem Zbigniewa Jakubasa>>

Neidek: Ostatni tydzień mógł zaniepokoić inwestorów (Bankier.pl)>>

 

W sobotę z inwestorami spotka się m.in. Paweł Tamborski, szef GPW, i kierujący PKO BP Zbigniew Jagiełło. W ramach niedzielnego deseru wystąpi m.in. Joanna Jabłczyńska, znana aktorka i jednocześnie radczyni prawna, która będzie mówić o odpowiedzialności członków zarządu spółek za zaniechania i liście ostrzeżeń SII.

Patronem medialnym imprezy jest „Puls Biznesu”, a relacje z imprezy znajdziesz także na pulsinwestora.pb.pl i w portalu Bankier.pl.

 

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Zatoński, Marcel Zatoński

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu