Walne Echa zdecydowało o dywidendzie

opublikowano: 26-06-2019, 07:34

Walne zgromadzenie Echa Investment zdecydowało o podziale zysku za ubiegły rok. W całości poszedł on na dywidendę, którą w formie zaliczki wypłacono już w grudniu ubiegłego roku.

Zysk do podziału wyniósł 42,4 mln zł, a powiększono go o 163,9 mln zł z funduszu dywidendowego.

W grudniu 2018 r. w formie zaliczki spółka wypłaciła 206,3 mln zł.

"Dywidenda odpowiada wysokości wypłaconej przez Spółkę w dniu 19 grudnia 2018 r. Zaliczki Dywidendowej, w związku z czym, Spółka nie będzie wypłacać dodatkowych środków z zysku za rok obrotowy 2018. W związku z powyższym, dnia Dywidendy oraz dnia wypłaty Dywidendy nie ustala się" - podało Echo.

65937540-8c2f-11e9-bc42-526af7764f64
Nieruchomości
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE
Nieruchomości
autor: Dominika Masajło, Paweł Berłowski
Wysyłany raz w tygodniu
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Zatoński

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu