Warsztaty dotyczące Punktu Informacyjnego ds. Telekomunikacji

opublikowano: 07-11-2019, 16:20

Gdzie inwestować w infrastrukturę telekomunikacyjną i na jakich odbywa się to warunkach? Na te pytania odpowiada Punkt Informacyjny ds. Telekomunikacji, portal prowadzony przez Urząd Komunikacji Elektronicznej. Na pytanie jak wprowadzać do niego dane i jak korzystać z jego dowiedzą się uczestnicy warsztatów, dedykowanych operatorom i samorządowcom.

Punkt Informacyjny ds. Telekomunikacji, czyli portal pit.uke.gov.pl, to miejsce, które zapewnienia przedsiębiorcom telekomunikacyjnym dostęp do informacji o procedurach i formalnościach wymaganych przed rozpoczęciem budowy infrastruktury telekomunikacyjnej, a także o już istniejącej i planowanej infrastrukturze technicznej i obowiązujących stawkach opłat za zajęcie pasa drogowego.

Podczas spotkań przedstawiciele Urzędu Komunikacji Elektronicznej pokażą, jakie możliwości daje portal, jak uzyskać autoryzowany dostęp do serwisu i w jaki sposób wprowadzać dane wynikające z obowiązków operatorów wobec Prezesa UKE.

Spotkania odbędą się 21 listopada oraz 3 grudnia 2019 r. w Centrum Konferencyjnym przy ul. Chałubińskiego 8 w Warszawie. Pierwsze z nich skierowane jest do przedsiębiorców telekomunikacyjnych oraz innych operatorów sieci, w tym energetycznych, gazowych i wodociągowych. Na drugie UKE zaprasza samorządowców, zarządców dróg, zarządców nieruchomości i terenów zamkniętych.

Zapisy na wydarzenie prowadzone są poprzez formularze zgłoszeniowe dostępne na stronach UKEkonferencjaPT.pl (warsztat pierwszy) i UKEkonferencjaJST.pl (warsztat drugi). Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu