Warsztaty w ministerstwie

Monika Niewinowska
29-11-2004, 00:00

Departament Inwestycji Zagranicznych i Promocji Eksportu Ministerstwa Gospodarki i Pracy oraganizuje szkolenie warsztatowe dla beneficjentów poddziałania 2.2.2.SPO WKP — Wsparcie w zakresie internacjonalizacji przedsiębiorstw.

W programie:

- o wsparciu dla przedsiębiorstw w ramach wszystkich działań SPO WKP,

- o możliwości uzyskania dofinansowania dla przedsiębiorców uczestniczących w targach i wystawach za granicą oraz w wyjazdowych misjach gospodarczych związanych z udziałem w targach i wystawach za granicą w ramach poddziałania 2.2.2. SPO WKP

- o innych formach wspierania eksportu, w tym dofinansowaniu kosztów uzyskania wymaganych na rynkach zagranicznych certyfikatów wyrobów, kosztów udziału w szkoleniach z zakresu handlu zagranicznego czy też kosztów realizacji branżowych projektów promocyjnych.

Szkolenie uzupełnią warsztaty z wypełniania wniosków o dofinansowanie w ramach poddziałania 2.2.2 SPO WKP. Omówiona zostanie też metodologia liczenia pomocy de minimis udzielonej przedsiębiorcy przed wejściem w życie ustawy z 30 kwietnia 2004 r. o postępowaniu w sprawach dotyczących pomocy publicznej.

Udział w szkoleniu — bezpłatny.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Monika Niewinowska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Fundusze unijne / Warsztaty w ministerstwie