Warta z wieży na Wolę

opublikowano: 12-06-2019, 22:00

Warta przeniesie się z Warta Tower do nowej siedziby biurowca Warsaw UNIT powstającego na warszawskiej Woli.

Ubezpieczyciel stanie się strategicznym najemcą, zajmując blisko 20 tys. m kw. na 11 najwyższych biurowych piętrach budynku. Umowa została podpisana na 10 lat. Warsaw UNIT to najnowszy projekt Ghelamco w biznesowym centrum Warszawy. Ponad 200-metrowy wieżowiec położony przy rondzie Daszyńskiego 1 zapewni najemcom około 57 tys. m kw. powierzchni biurowej na 45 piętrach. Umowa między Wartą a Ghelamco Poland jest jedną z największych transakcji najmu w ostatnich latach na warszawskim rynku. Wcześniejsze wielkie transakcje najmu to wynajęcie w lutym 2019 r. przez mBank na swoją nową warszawską siedzibę ponad 40 tys. m kw. w Mennica Legacy Tower (inwestycja Golub GetHouse i Mennicy Polskiej) oraz w marcu 2019 r. przez Getin Noble Bank 18,5 tys. m kw. w The Warsaw Hub (inwestycja Ghelamco Poland).

65937540-8c2f-11e9-bc42-526af7764f64
Nieruchomości
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE
Nieruchomości
autor: Dominika Masajło, Paweł Berłowski
Wysyłany raz w tygodniu
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paweł Berłowski

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy