Warto uczyć się od najlepszych

Dorota Gąsowska
opublikowano: 26-10-2006, 00:00

Jak usprawnić zarządzanie łańcuchem dostaw i obniżyć jego koszty? Prelegenci PolLogu 2006 udzielą uczestnikom forum niezbędnych odpowiedzi.

Tematyka tegorocznego Forum Polskich Menedżerów Logistyki — PolLog 2006 została opracowana przez grono specjalistów. W trakcie imprezy swoją wiedzą i doświadczeniem dzielą się zarówno naukowcy, jak i praktycy — ludzie, dla których szeroko pojęta logistyka i jej problemy są chlebem powszednim.

W tym roku przedstawiciele sektora logistycznego i branż z nim współpracujących przeanalizują fenomen popularności tzw. najlepszych praktyk w zarządzaniu łańcuchem dostaw — od magazynowania, przez zarządzanie centrami logistycznymi, transport, niezbędne inwestycje, aż do systemów informatycznych wspierających pracę operatorów logistycznych.

Celem konferencji jest przede wszystkim znalezienie odpowiedzi na nurtujące branżę pytania. Dlatego organizatorzy mają nadzieję, że dwa dni prelekcji i dyskusji (także tych nieoficjalnych) zaowocują stworzeniem listy najlepszych praktyk nowoczesnego logistyka.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Gąsowska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu