Wartości DoDane: Co rośnie na rynku nieruchomości

opublikowano: 21-10-2019, 10:36

Po ostatnim raporcie Narodowego Banku Polskiego o sytuacji na rynku nieruchomości wśród niektórych analityków pojawiły się głosy, że może formować się tam bańka. Warto zaznaczyć, że ten fenomen - bańka na rynku mieszkaniowym to - obok drożyzny w sklepach - to jeden z dyżurnych "strachów na Lachy".

O tym, czy jest się czego obawiać oraz o... drożyźnie w sklepach porozmawiamy w programie Wartości DoDane z Ignacym Morawskim, dyrektorem platformy SpotData. Zapraszamy do zadawania pytań podczas programu w komentarzach na profilu Pulsu Biznesu na Facebooku.

65937540-8c2f-11e9-bc42-526af7764f64
Nieruchomości
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE
Nieruchomości
autor: Dominika Masajło, Paweł Berłowski
Wysyłany raz w tygodniu
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu