Wektory

Kazimierz Krupa
27-01-2004, 00:00

Tomasz Lis. Nieoczekiwanie nasz kolega, dziennikarz, gwiazda TVN, mógłby być — według sondażu przeprowadzonego przez „Newsweek” — najgroźniejszym przeciwnikiem Jolanty Kwaśniewskiej w wyborach prezydenckich. Kłopot w tym, że Tomasz Lis, mimo iż napisał już manifest programowy w postaci książki „Co z tą Polską”, na prezydenta się nie wybiera. Jego ewentualna kontrkandydatka też milczy. Będzie łapanka lub „nie chcem, ale muszem”.

Marek Kolasiński. Prawie godzinę zajęło odczytanie zarzutów przed Sądem Rejonowym w Olkuszu byłemu posłowi AWS. Ale i było co czytać: wyłudzenie z banków prawie 38 mln złotych, wyłudzenie pół miliona tytułem zwrotu nienależnego podatku VAT, usiłowanie wyłudzenia ponad 8 mln złotych innego podatku. O poświadczeniach nieprawdy w tej sytuacji nawet nie warto wspominać. Najbardziej obrotny parlamentarzysta poprzedniej kadencji ma poważne kłopoty.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kazimierz Krupa

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu