Wektory

Kazimierz Krupa
opublikowano: 02-09-2004, 00:00

Jacek Majchrowski. Prezydent stołecznego królewskiego miasta Krakowa dobrze wie, z czego chleb je — i właśnie dlatego w tym zacnym grodzie zostanie niedługo otwarty pierwszy w kraju zintegrowany punkt obsługi przedsiębiorców. W jednym miejscu osoby prowadzące działalność gospodarczą będą mogły jednocześnie zarejestrować firmę, wybrać sposób opodatkowania i złożyć dokumenty wymagane przez ZUS. Tak więc: jak biznes, to w Krakowie.

Józef Oleksy. Marszałek Sejmu, jak się okazuje, cierpi ogromnie z powodu okresowego spadku zainteresowania jego osobą. Postanowił więc poskarżyć się Monice Olejnik, że premier Marek Belka zbyt rzadko (nawet nie chcemy pomyśleć, że w ogóle) konsultuje z nim swoje decyzje. Panie Marszałku, proszę się nie przejmować: jak premier będzie wybierał kafelki do łazienki, to z pewnością zadzwoni do Pana po radę.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kazimierz Krupa

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu